Úvod> Nabídka strojů> Sušička stlačeného vzduchu

Používáme spolehlivé techniky stlačeného vzduchu

Sušička stlačeného vzduchu slouží jako přídavné zařízení k našim jednoúčelovým strojům. Cílem použití tohoto zařízení je úprava stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch se získává za pomocí zvýšení tlaku velkých objemů okolního vzduchu. Sušička stlačeného vzduchu, jež je založena na principu absorpce vlhkosti, zamezuje tomu, aby vlivem vzduchu obsahující příměsi mechanických nečistot a vlhkosti, nedocházelo k provozním poruchám strojů a též k vysokým nákladům.

Filtrací této vlhkosti s příměsí olejů a jiných mechanických nečistot vzniká kvalitní suchý vzduch, který je nezbytný pro výkon a provoz strojů, jako jsou např. termomorfovací stroje a vakuové stroje.

Údržba a manipulace kondenzační sušičky stlačeného vzduchu je velice jednoduchá. Veškeré vstupy pro zapojení se nachází na jedné straně a díky tomu se sušička instaluje snadno a bez obtíží. Součástí sušičky je dobře viditelný a čitelný ovládací panel pro obsluhu, kterým můžete sledovat provozní stav zařízení včetně zobrazení rosného bodu.

Kondenzační sušička stlačeného vzduchu je nejrozšířenější a nejlevnější technika stlačeného vzduchu a při výhodách, které s sebou přináší, není divu!

Proč používat právě sušičku stlačeného vzduchu?

  • nízké provozní náklady
  • zabránění kondenzaci a následných škodám v důsledku koroze
  • snadné ovládání
  • jednoduchá údržba a instalace
  • uživatelsky příznivý ovládací panel
  • prověřená a spolehlivá technologie se snadnou obsluhou
  • v případě přetížení dojde k vypnutí sušičky až po dosažení rosného bodu vyššího než 20°C
  • úsporný provoz a bezpečná montáž zařízení do rozvodu stlačeného vzduchu
  • při odvádění kondenzátu nevznikají žádné ztráty stlačeného vzduchu


Vyberte si
jednoúčelový stroj, k němuž si můžete vybrat též sušičku stlačeného vzduchu nebo jiné přídavné zařízení dle Vašich požadavků. Na přání Vám vyrobíme speciální jednoúčelové stroje, které se liší od běžných standardů, se zachováním norem a předpisů v nejvyšší možné kvalitě.

Nevíte si rady s výběrem stroje či přídavného zařízení? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného stroje pro Vaše potřeby!

 

Napište si o cenovou nabídku šitou vám na míru!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

2LD Plastic s.r.o.
Na Švarcavě 1259
504 01 Nový Bydžov

Poradíme vám


Vladimír Limprecht

Telefon: +420 602 601 866
E-mail: 2ldplastic@2ldplastic.cz
Webové stránky vytvořil Acceler