Úvod> Nabídka strojů> Vakuové stroje

Koupí spolehlivého vakuového stroje ušetříte za balení Vašich výrobků

Naše kvalitní vakuové stroje pro balení výrobků zaručují spolehlivost výrobního provozu. Pro výrobce obalů doporučujeme vakuové stroje ALCOR a CASTOR.

Výhody stroje ALCOR spočívají především v pořizovací ceně a v rychlém zpracování plastových obalů. Nemusíte se obávat ani složité instalace, naopak ta je u tohoto stroje snadná. Vakuový stroj ALCOR je určen pro výrobu negativních výrobků.

S termoformovacím strojem CASTOR máte možnost vyrábět plastové obaly ve velkém objemu. S tímto strojem je možné tvarovat jak pozitivní, tak negativní formy. Stroj lze ovládat skrze dotykový terminál. Další přínos stroje CASTOR spočívá v rychlé výměně forem.  

Dalším naším produktem pro vakuové tvarování plastů je stroj MINOR, jehož předností je jednoduchá instalace a snadné vyměňování forem, což v dnešním uspěchaném výrobním procesu jistě oceníte. U tohoto stroje oceníte také pořizovací cenu a levné formy. MINOR slouží pro výrobu pouze pozitivních výrobků a je vhodný spíše pro menší společnosti.

‌‌Pro malosériové vakuové tváření plastů je vhodný vakuový stroj VELA. Jedná se o poloautomatický stroj, jehož obsluha velmi jednoduchá. Vakuové balící stroje vynikají tím, že stačí pouze vložit obalový materiál a výrobu započít stisknutím startovacího tlačítka.

Pokud si nevíte rady, který stroj je pro vás vhodný, neváhejte nás kontaktovat. S výběrem vám ochotně poradíme.

Zeptejte se nás na vakuové balící stroje!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

2LD Plastic s.r.o.
Na Švarcavě 1259
504 01 Nový Bydžov

Poradíme vám


Vladimír Limprecht

Telefon: +420 602 601 866
E-mail: 2ldplastic@2ldplastic.cz
Webové stránky vytvořil Acceler