Úvod> Nabídka strojů> Zpracování plastů

Výroba kvalitních jednoúčelových strojů je naší prioritou

Plasty zpracování

Hledáte spolehlivé stroje na zpracování plastů? Pak jste u nás správně. V naší rodinné firmě vyrábíme kvalitní termoformovací a vakuové stroje na zpracování plastů, na které poskytujeme záruční i pozáruční servis po dobu 24 měsíců.

Rovněž vám můžeme na vaše přání vyrobit speciální stroje na zpracování plastů s odchylkami od běžných standardů, avšak se zachováním předepsaných norem v té nejvyšší kvalitě.

Našimi zákazníky většinou jsou čokoládovny a pekárny, které si často volí stroje ALCOR. Dalšími zákazníky jsou výrobci obalů. Pro výrobce obalů doporučujeme stroje ALCOR A CASTOR a pro malé společnosti stroje MINOR. Naše stroje jsou vhodné i pro další společnosti, které již nechtějí dodavatelům obalů draze platit za balení svých produktů. 

Proč si zvolit právě naše stroje?

  • kvalitní stroje na zpracování plastů
  • jednoúčelové stroje dle vašich požadavků
  • levná výroba obalů
  • jednoduchost obsluhy
  • uložení hodnot do paměti stroje
  • nezávislost na dodavatelích obalů
  • malé energetické nároky
  • dobrý poměr kvalita a ceny
  • záruční a pozáruční servis strojů


Zpracování plastůKvalitou našich produktů se můžeme rovnat se stroji evropské produkce. Pro výrobu používáme dílce renomovaných společností, např. PARKER, OMRON, ELSTEIN, KSK Kuřim a další. Nabízíme dobrý poměr kvality a ceny strojů.

Výhodou našich strojů je to, že pohyby mechanismů jsou řízeny servomotory a kuličkovými šrouby, které sníží hodnoty spotřebovaného stlačeného vzduchu až o polovinu! 

Obsluha strojů je velice snadná. Ovládání probíhá přes dotykový terminál, přičemž nastavené hodnoty lze uložit do paměti. Stroj se po uložení nastaví a při změně výroby můžete uložené hodnoty vyvolat. Jedná se především o hodnoty jako je čas, teplota, rychlost, servomotory, atd. 

Zašlete nám výkres/fotku stroje nebo plastového obalu, který chcete vyrobit spolu se sdělením, jak velký objem výroby chcete vyprodukovat za měsíc. Vybereme vám vhodný typ stroje a zároveň vám pošleme předběžnou cenovou nabídku. Případně se můžeme domluvit na osobní schůzce, na které domluvíme podrobnosti.

Nevíte si rady, který stroj na plasty zpracování zvolit? Kontaktujte nás, společně vybereme správný typ zařízení a stroje na míru vašim potřebám!

Napište si o cenovou nabídku šitou vám na míru!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

2LD Plastic s.r.o.
Na Švarcavě 1259
504 01 Nový Bydžov

Poradíme vám


Vladimír Limprecht

Telefon: +420 602 601 866
E-mail: 2ldplastic@2ldplastic.cz
Webové stránky vytvořil Acceler